HAKKIMIZDA


     Firmamız 1998 yılında Üçem Mühendislik olarak iki makine mühendisi ve bir elektrik mühendisi olmak üzere üç ortaklı olarak kurulmuş olup 2002 yılına kadar Gıda makinaları imalatı, Elektrik Tesisleri, ve Doğalgaz Sistemleri üzerine faaliyette bulunmuştur. 2002 yılında şirket ortakları kendi branşlarında ve kendi sektörlerinde ayrı
şirketlerde faaliyetlerine devam etme kararı almışlardır.

     Firmamız enerji sektöründe faaliyetlerine devam etmiş ve 2010 yılında, büyüyen müşteri ağı ve sektörel ihtiyaçlar sonucu, Karaman SETA Elektrik Mühendislik Gıda ve İnş. San. Tic. Ltd. Şti. olarak kurumsallaşma yolunda önemli bir adım atmıştır.

     Yüksek gerilim konusunda çalışmalarına devam ederek ve müşteri portföyünü genişleterek,  hali hazırda Tarımsal Sulama Trafo Elektrik Sistemleri, Fabrika Trafo Elektrik Sistemleri, 36KV Modüler Hücreli Monoblok Trafo ve Dağıtım Merkezleri, Enerji Nakil Hatları, Kompanzasyon Tesisleri, AG Koruma ve Kumanda Panoları imalatı üzerine anahtar teslimi işlerin yanında,  Proje, Danışmanlık, İşletme Sorumluluğu, 1KV altı ve 1KV üstü tesisler için Elektrik Mühendisliği Hizmetleri sunmaktadır.

     Firmamız kurulduğu yıldan bu güne kadar konusunda deneyimli kadrosu ile enerji sektöründe güvenilir ve  müşteri memnuniyeti odaklı anlayışı ile hizmetlerine devam etmektedir.